Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Solary i piece C.O. Ruszyły montaże instalacji solarnych...

Solary i piece C.O.

Ruszyły montaże instalacji solarnych i pieców na biomasę

Ruszyły montaże instalacji solarnych i pieców na biomasę

03.07.2014

Gmina Niemce informuje, iż na terenie gminy rozpoczęły się montaże instalacji solarnych, które wykonuje Firma SANITO sp. z o.o.

Wykonawca zadania: wykonanie instalacji solarnych w budynkach prywatnych i budynkach użyteczności publicznej oraz montaż kotłów centralnego ogrzewania wykorzystujących biomasę      w budynkach prywatnych i w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Niemce w systemie zaprojektuj i wybuduj, w ramach projektu „ECO – EFEKTYWNA GMINA NIEMCE” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Osi Priorytetowej VI Środowisko i czysta energia, Działania 6.2. Energia przyjazna środowisku, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 r.

Ponadto informuje się, iż realizacja montaży w ramach ww. projektu została rozplanowana i nastąpi w trzech etapach.

   W ZWIĄZKU ZPOWYŻSZYM osoby,  biorące udział w projekcie „ECO – EFEKTYWNA GMINA NIEMCE", które do dnia dzisiejszego nie podpisały aneksu do umowy finansowej, bądź nie uregulowały płatności, Gmina Niemce wzywa w trybie pilnym do zgłoszenia się w siedzibie Urzędu Gminy Niemce ul. Lubelska 121, 21-025 Niemce, (pokój 104), celem podpisania aneksu do umowy, dostarczenia dowodu wpłatyoraz uzyskania szerszych informacji.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt po numerem telefonu 81 460-29-70.
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90