Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Zaproszenie na III Powiatową...

Aktualności

Zaproszenie na III Powiatową Konferencję Szkolnictwa Specjalnego

Zaproszenie na III Powiatową Konferencję Szkolnictwa Specjalnego

20.02.2019

Zaproszenie do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bystrzycy na III Powiatową Konferencję Szkolnictwa Specjalnego, która odbędzie się 27 marca o godz. 10.00. Celem Konferencji jest prezentacja oferty edukacyjnej placówek kształcenia specjalnego prowadzonych przez Powiat Lubelski. Konferencja skierowana jest do rodziców, nauczycieli i osób zainteresowanych szkolnictwem specjalnym.

Kierownik PCPR w Lublinie przedstawi formy pomocy osobom niepełnosprawnym w Powiecie Lubelskim. Dyrektor SOSW w Bystrzycy zaprezentuje ofertę szkół specjalnych oraz poradni psychologiczno-pedagogicznych. W programie konferencji przewidziane jest również wystąpienie rodziców - rodzicielskie dobre praktyki, przedstawienie w wykonaniu dzieci z SOSW w Bystrzycy, zwiedzanie placówki SOSW w Bystrzycy oraz warsztaty tematyczne.
 
Konferencję uatrakcyjnią stoiska wystawiennicze placówek kształcenia specjalnego funkcjonujących na terenie powiatu lubelskiego tj. Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bystrzycy, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Załuczu, Zespołu Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie, Powiatowego Centrum Edykacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Lublinie, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lublinie.
 
Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapewniony jest transport - zgłoszenia pod numerem telefonu 81 528 66 57.
 
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90