Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI XLVIII Sesja Rady Gminy Niemce

Aktualności

XLVIII Sesja Rady Gminy Niemce

XLVIII Sesja Rady Gminy Niemce

15.11.2018

W dniu 9 listopada 2018 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Niemce odbyła się XLVIII Sesja Rady Gminy Niemce. Była to ostatnia Sesja Rady Gminy VII kadencji.

Obrady otworzył Przewodniczący Rady Gminy Niemce Sławomir Mroczek. Oprócz radnych, na sali byli również Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś, Skarbnik Gminy Niemce Aneta Chałupczak, dyrektorzy i kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych oraz Sołtysi.

Sesja rozpoczęła się uroczystym odśpiewaniem hymnu państwowego, następnie Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś w związku z zakończeniem VII kadencji Rady Gminy Niemce 2014-2018 podziękował wszystkim Radnym za zgodną współpracę, kompetencje i za pełną zaangażowania pracę na rzecz społeczności lokalnej, której efektem jest stały rozwój naszej gminy i znaczący wzrost poziomu życia mieszkańców. Na pamiątkę mijającej kadencji wszyscy Radni otrzymali pamiątkowe książki oraz podziękowania.

W dalszej części obrad Rada Gminy Niemce zajęła się pracą nad uchwaleniem szeregu istotnych uchwał dotyczących naszej gminy.

XLVIII Sesja Rady Gminy Niemce przebiegała wg. poniższego porządku:

Porządek Obrad XLVIII Sesję Rady Gminy, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [138.98 KB]

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90