Jesteś na: AKTUALNOŚCI Trzy starty - trzy rekordy!

Aktualności

Trzy starty - trzy rekordy!

13.11.2018

W ubiegły weekend w sali sportowej ZSP nr 5 w Zamościu po raz kolejny został przeprowadzony Ogólnopolski Turniej o Puchar Roztocza w podnoszeniu ciężarów, połączony z Memoriałem Tadeusza Skąmskiego.

Zawody zostały przeprowadzone bez uwzględnienia kategorii wiekowej. Nie wystraszyło to naszych dziewcząt z GULKS Niemce a wręcz zmobilizowało do większej walki. W kategorii wagowej do 63 kg Lidka Różyk wywalczyła medal brązowy, ustanawiając swój nowy rekord życiowy - 132 kg. Jej młodsza koleżanka klubowa, Natalia Wypart, startując w tej samej kategorii wagowej, w dwuboju uzyskała wynik 105 kg (nowy rekord), co dało jej drugą klasę sportową i 140,1 pkt. Sinclaira. Swoją życiówkę poprawiła również Karolina Targońska, która, uzyskując wynik 91 kg, wywalczyła medal brązowy.