Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Pożegnanie Lata w Krasieninie

Aktualności

Pożegnanie Lata w Krasieninie

Pożegnanie Lata w Krasieninie

12.09.2018

W niedzielę, 9 września 2018 r. na terenie targowiska ,,Mój Rynek” w Krasieninie, pożegnaliśmy tegoroczne lato. Na mieszkańców tego dnia czekało wiele atrakcji.

Pogoda dopisała, dopisali także goście. Piknik rodzinny rozpoczął się o godzinie 15 krótkim przemówieniem Wójta Gminy Niemce Krzysztofa Urbasia.

Następnie  na scenie swoje zdolności zaprezentowali uczniowie ze szkoły podstawowej im. Ireny Kosmowskiej w Krasieninie. Przygotowana przez nich inscenizacja w atrakcyjny i przystępny sposób przypomniała  najważniejsze fakty z życia i działalności Ireny Kosmowskiej- zasłużonej Polki, która swoim życiem i postawą wpisała się w historię naszej Małej Ojczyzny. Swoje talenty pokazał również zespół ,,Wesoła Kompania” oraz Schola ,,Raduj się” z Krasienina.

Uczestnicy wydarzenia mogli sprawdzić swoje umiejętności taneczne. Na mieszkańców czekały  również warsztaty  z zumby.

Cały dzień atrakcji nie mógłby się udać bez poczęstunku. Zaserwowaliśmy naszym gościom posiłki prosto z grilla, pierogi a także nieco słodkości. Każdy podczas festynu mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci mogły skorzystać z darmowych zjeżdżalni, urządzeń rozrywkowych, malowania twarzy oraz profesjonalnych animatorów gier i zabaw. Na placu nie zabrakło stoisk z zabawkami, watą cukrową i popcornem.

W wieczornej części imprezy, do tańca i wspólnego śpiewania zaprosiła wszystkich Kapela spod Lublina. Następnie spora dawkę humoru dostarczył widowni występ kabaretu Czwarta  Fala - najpopularniejszego kabaretu w polskim Internecie znanego z takich hitów jak „Wieśka Tico” czy „Mój Passat robi we wsi szum”, który swoim talentem i humorem wprowadził wszystkich uczestników festynu we wspaniały nastrój.

Wspaniała zabawa, super atmosfera i dobra muzyka dla ucha zagwarantowały wyśmienitą zabawę. W tym roku dopisała także pogoda i wszyscy w dobrych nastrojach pożegnali lato 2018.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90