Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Konkurs rozstrzygnięty ! Zobacz...

Aktualności

Konkurs rozstrzygnięty ! Zobacz Najpiękniejsze Posesje Gminy Niemce

Konkurs rozstrzygnięty ! Zobacz Najpiękniejsze Posesje Gminy Niemce

31.08.2018

W niedzielę, 26 sierpnia 2018 r. na Dożynkach Gminnych, Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś wręczył nagrody laureatom konkursu na "Najpiękniejszą Posesję Gminy Niemce 2018 ”. Konkurs miał na celu zachęcenie mieszkańców do dbania o estetykę najbliższego otoczenia, zapewnienie bardziej atrakcyjnych warunków do rekreacji i wypoczynku.

Komisja Konkursowa w składzie: Renata Antoszek- Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemcach, Katarzyna Szczygieł- pracownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemcach, Magdalena Gryta- pracownik Urzędu Gminy Niemce, dokonała przeglądu 5 posesji zgłoszonych do tegorocznej edycji konkursu. Po dokonanej weryfikacji i ocenie wszystkich posesji przez komisję, Wójt Gminy Niemce uhonorował nagrodami pieniężnymi trzech laureatów, których ogrody zachwycają estetyką, różnorodnością i pięknem.

I miejsce i nagrodę główną w wysokości 600 zł otrzymała Pani Małgorzata Zasada- Urbaś z miejscowości Dys. Posesja Pani Małgorzaty została również zgłoszona do konkursu na "Najpiękniejszą posesję Powiatu Lubelskiego”, którego wyniki ogłoszone zostaną 2 września 2018 r. na Dożynkach Wojewódzkich w Radawcu.

Na II miejscu z nagrodą w wysokości 400 zł znalazł się Pan Leszek Mościcki z miejscowości Pryszczowa Góra.

III miejsce i nagroda w wysokości 200 zł trafiła do Pana Grzegorza Jaśkowskiego z miejscowości Jakubowice Konińskie.

Zwycięzcom gratulujemy i serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90