Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego...

Aktualności

Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju BRD

Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju BRD

30.04.2018

27 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Niemcach odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym zorganizowane pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Niemce.

Turniej w głównej mierze ma na celu działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej.

W rywalizacji wystartowały drużyny ze wszystkich szkół z terenu gminy Niemce. Zawodnicy rozwiązywali testy z przepisów ruchu drogowego, jeździli rowerem po torze sprawnościowym oraz udzielali pierwszej pomocy przedmedycznej.

W kategorii szkół gimnazjalnych pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Krasieninie (Damian Snopkowski, Antoni Joński, Weronika Raczkowska). Indywidualnie zwyciężył uczeń z Ciecierzyna Kacper Barwiński.

Wśród szkół podstawowych najlepsza była drużyna ze Szkoły Podstawowej w Niemcach (Jan Borawska, Nina Caban, Andrzej Chałupczak, Wiktoria Kozieł). W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył uczeń ze Szkoły Podstawowej w Rudce Kozłowieckiej Paweł Sim.

Zwycięskie drużyny będą reprezentować naszą gminę w eliminacjach powiatowych w Lublinie.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w dalszych eliminacjach.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90