Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Miliony na inwestycje w Gminie Niemce

Aktualności

Miliony na inwestycje w Gminie Niemce

Miliony na inwestycje w Gminie Niemce

20.03.2018

Szanowni Państwo, z radością informujemy, że w dniu wczorajszym Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś podpisał umowę na montaż instalacji solarnych dla naszych mieszkańców.

Umowa obejmuje zamontowanie kolektorów słonecznych aż w 1091 domach mieszkańców naszej gminy. Wartość tej inwestycji to blisko 9,2 mln zł. Harmonogram podpisywania umów z mieszkańcami został już opublikowany w dniu wczorajszym na naszej stronie pod linkiem:

http://www.niemce.pl/aktualnosci/n,41099,wojt-gminy-niemce-zaprasza-na-podpisanie-umowy-na-kolektory-sloneczne.html

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. W bieżącym roku do dnia dzisiejszego Wójt podpisał także umowy na realizację 17 zadań z zakresu budowy dróg, oświetlenia drogowego i ścieżek rowerowych na kwotę ponad 7,8 mln zł, a do końca tego miesiąca zostaną podpisane kolejne, na 9 inwestycji (budowa budynków i dróg) za 6,1 mln zł. Wszystkie te zadania, opiewające na sumę ponad 23 mln zł będą zrealizowane do końca tego roku i jak nas poinformował kierownik Referatu Inwestycji Paweł Gospodarek, to dopiero połowa z zaplanowanych na 2018 rok działań. O kolejnych planach inwestycyjnych Gminy Niemce będziemy Państwa informowali na bieżąco.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90