Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Relacja z Koncertu Kolęd w wykonaniu...

Aktualności

Relacja z Koncertu Kolęd w wykonaniu zespołu DYWOSTRUNY z Ukrainy

Relacja z Koncertu Kolęd w wykonaniu zespołu DYWOSTRUNY z Ukrainy

16.01.2018

Szanowni Państwo, w minioną niedzielę w trzech kościołach naszej gminy odbyły się występy w wykonaniu Narodowego Zespołu Bandurzystek DYWOSTRUNY z Ukrainy.

W minioną niedzielę Bandurzystki wystąpiły w trzech kościołach naszej gminy. Pierwszy koncert odbył się w kościele parafialnym w Krasieninie, Następnie artyści z Ukrainy zagrali po mszy w kościele parafialnym w Dysie, gdzie dodatkowo oprawę muzyczną mszy uświetnił swoim występem Zespół Ludowy CIECIERZYN. Narodowy Zespół Bandurzystek DYWOSTRUNY kolędowanie w Gminie Niemce zakończył koncertem w kościele parafialnym w Jakubowicach Konińskich. Artystki z Narodowego Zespołu Bandurzystek DYWOSTRUNY pięknymi dźwiękami swoich instrumentów oraz niebiańskim śpiewem wzbudziły ogromny aplauz zgromadzonych słuchaczy, którzy nagrodzili występujących gromkimi i bardzo długimi oklaskami.
Zapraszamy na fotorelację z niedzielnych wydarzeń oraz wkrótce na materiał filmowy.
 
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90