Jesteś na: AKTUALNOŚCI Deszcz medali na zakończenie 2017 r....

Aktualności

Deszcz medali na zakończenie 2017 r. dla sztangistów GULKS Niemce!

06.12.2017

W dniach 2-3 grudnia 2017 r. w Biłgoraju rozegrany został Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich dziewcząt i chłopców do lat 17 i 20, połączony z finałem rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorek i Juniorów.

W turnieju wzięło udział 12 klubów sportowych z Lubelszczyzny. Wspaniały sukces osiągnęli zawodnicy GULKS Niemce. W kategorii do lat 17 brązowe medale wywalczyli Patrycja Powroźnik i Adam Urban. Patrycja, startując w kategorii wagowej do 58 kg z wynikiem w dwuboju 135 kg i 190 pkt. w punktacji Sinclaira, uzyskała I klasę sportową. Adam uczeń III klasy Gimnazjum w Niemcach w kategorii wagowej 94 kg uzyskał wynik 151 kg.

W kategorii wiekowej do lat 20 Klub GULKS Niemce reprezentowali Lidia Różyk uczennica III klasy Technikum w Niemcach oraz tegoroczny brązowy medalista Mistrzostw Polski Patryk Dziuba uczeń II klasy Technikum w Niemcach. Lidka, startując w kategorii wagowej do 69 kg, wywalczyła medal srebrny, uzyskując w dwuboju wynik 113 kg. Patryk, jak na mistrza przystało nie miał sobie równych. W kategorii wagowej do 105 kg wywalczył złoty medal osiągając w dwuboju 250 kg.

Wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy i życzymy w Nowym Roku jeszcze większych sukcesów!