Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Spotkanie informacyjne dla dyrektorów...

Aktualności

Spotkanie informacyjne dla dyrektorów przedszkoli z naszego województwa

Spotkanie informacyjne dla dyrektorów przedszkoli z naszego województwa

20.09.2017

W ramach działań wspomagających - jednej z form nadzoru pedagogicznego dyrektorów, w dniu 12 września 2017 roku, w Przedszkolu Publicznym w Niemcach zostało zorganizowane pierwsze spotkanie, mające na celu przekazanie informacji, miedzy innymi o istotnych zagadnieniach dotyczących zmian w przepisach prawa regulujących funkcjonowanie przedszkoli.

Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy Pani Elżbiety Pełki–Pryszcz – starszego wizytatora Kuratorium Oświaty w Lublinie i Pani Wioletty Czochór – starszego wizytatora Kuratorium Oświaty w Lublinie dla dyrektorów przedszkoli publicznych z Łęcznej, Świdnika, Lubartowa, Annopola oraz Kraśnika i miało charakter warsztatowy.

W spotkaniu udział wzięli również przedstawiciele organów prowadzących przedszkola. W imieniu Gminy Niemce, zgromadzonych powitała Pani Iwona Pulińska – zastępca Wójta Gminy Niemce. Uczestnicy spotkania otrzymali drobne pamiątki ukazujące piękno naszej gminy i zachęcające do ponownych odwiedzin oraz mieli możliwość zapoznania się z organizacją pracy przedszkola i zwiedzenia pomieszczeń przedszkolnych oraz otoczenia.

Dyrektor
Elżbieta Topyła

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90