Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Dzień otwartych drzwi w Zespole Szkół...

Aktualności

Dzień otwartych drzwi w Zespole Szkół w Krasieninie

Dzień otwartych drzwi w Zespole Szkół w Krasieninie

14.03.2017

W sobotę, 11 marca 2017 roku zaprosiliśmy do naszej szkoły dzieci mieszkające w Krasieninie i okolicach. Swoim pociechom towarzyszyli rodzice, którzy chcieli poznać ofertę edukacyjną, warunki nauki, obejrzeć sale lekcyjne, świetlicę, bibliotekę, stołówkę.

Wszyscy, którzy nas odwiedzili, mieli szansę porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami, rodzicami, pracownikami obsługi. Nasi młodzi goście uczestniczyli w przygotowanych specjalnie dla nich atrakcjach. Wspólnie z  naszymi najmłodszymi uczniami z klas oddziałów przedszkolnych miło spędzali czas, angażując się wraz z rodzicami w zabawy, gry i konkursy. Oglądali też efekty nauki i pracy starszych kolegów: podziwiali inscenizacje wierszy Juliana Tuwima, koncert młodych flecistów, pokaz tańca nowoczesnego. Zainteresowani byli również doświadczeniami i eksperymentami  przyrodniczymi, chemicznymi i fizycznymi. Może w przyszłości wyrosną z nich wspaniali naukowcy...

Otworzyliśmy szeroko drzwi sali gimnastycznej, gabinetu psychologa, pedagoga, logopedy, biblioteki szkolnej, oraz wszystkich sal lekcyjnych, w których każdy  mógł spróbować sił w twórczości artystycznej: malować farbami witrażowymi, układać pocztówkowe puzzle, zagrać w zespole muzycznym na dzwonkach, marakasach i innych ciekawych instrumentach. Atrakcją dla dzieci były też tablice interaktywne, na których rozwiązywały rebusy i łamigłówki logiczne, językowe, matematyczne. Wszyscy nauczyciele wraz  ze swoimi asystentami pokazali naszym młodym gościom, że przedmioty szkolne i nauka mogą  być interesującą przygodą. Pani Dyrektor i Grono Pedagogiczne chętnie odpowiadali na wszystkie pytania rodziców i z dumą prezentowali naszą wspaniała szkołę.

Wszystkich chętnych do nauki w Zespole Szkół w Krasieninie zapraszamy do sekretariatu naszej szkoły
i na stronę internetową po wszystkie niezbędne informacje.

ZS Krasienin

 

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90