Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Sesje Rady Gminy XXIII Sesja Rady Gminy Niemce

Sesje Rady Gminy

XXIII Sesja Rady Gminy Niemce

XXIII Sesja Rady Gminy Niemce

28.10.2016

W środę 26 października 2016 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Niemce odbyła się XXIII Sesja Rady Gminy Niemce.

Obrady tradycyjnie otworzył Przewodniczący Rady Gminy Niemce Sławomir Mroczek. Oprócz 15 Radnych na sali obecni byli również Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś, zastępca Wójta Iwona Pulińska, Skarbnik Gminy Aneta Chałupczak, Dyrektorzy i Kierownicy gminnych jednostek oraz Sołtysi.

Podczas obrad podjęto szereg istotnych uchwał między innymi w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie do partnerstwa w celu realizacji wspólnego projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa II: Cyfrowe Lubelskie, Działanie 2.1 Cyfrowe Lubelskie, w sprawie nadania Statutu Gminnego Ośrodka Administracyjnego Szkół w Niemcach czy w sprawie ustalenia wysokości opłaty za pobyt dziecka w Żłobku Gminnym ,,Bajkowa Kraina'' w Niemcach, częściowego zwolnienia od ponoszonych opłat oraz ustalenia maksymalnej wielkości opłaty za wyżywienie dziecka w żłobku.

Uzupełniony porządek obrad XXIII Sesji Rady Gminy, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [145.51 KB]

Pod koniec obrad na salę przybył Komendant Komisariatu Policji w Niemcach mł. insp. Mariusz Szadurski, który wspólnie z Radnymi i Sołtysami omówił istotne zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa w naszej gminie.
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90