Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Sesje Rady Gminy XXII Sesja Rady Gminy Niemce

Sesje Rady Gminy

XXII Sesja Rady Gminy Niemce

XXII Sesja Rady Gminy Niemce

29.09.2016

Wczoraj, 28 września 2016 r. w sali konferencyjnej urzędu gminy odbyła się XXII sesja Rady Gminy Niemce.

Obrady tradycyjnie otworzył Przewodniczący Rady Gminy Niemce Sławomir Mroczek. Oprócz radnych, którzy tego dnia stawili się w komplecie na sali obecni byli również Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś, Skarbnik Gminy Aneta Chałupczak, Dyrektorzy i Kierownicy gminnych jednostek i instytucji, Sołtysi oraz mieszkańcy naszej gminy.
 
Na początku sesji Wójt Krzysztof Urbaś w towarzystwie Przewodniczącego Sławomira Mroczka i pani Bożeny Stępień - Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, wręczyli oficjalne podziękowania przedstawicielom sołectw i Kół Gospodyń Wiejskich za tegoroczne wieńce dożynkowe.
 
Po tej krótkiej uroczystości Rada Gminy Niemce zajęła się pracą nad uchwaleniem szeregu istotnych uchwał dotyczących naszej gminy.
 
Obrady zakończyły się odpowiedzią Wójta na kilka ważnych pytań, z którymi na sesję przybyli sołtysi oraz mieszkańcy Pryszczowej Góry.
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90