Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Sesje Rady Gminy XVII uroczysta Sesja Rady Gminy Niemce

Sesje Rady Gminy

XVII uroczysta Sesja Rady Gminy Niemce

XVII uroczysta Sesja Rady Gminy Niemce

22.03.2016

W ubiegły czwartek 17 marca 2016 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Niemce odbyła się XVII sesja Rady Gminy Niemce. Ze względu na zbliżające się Święta Wielkanocne obrady przebiegały w uroczystej atmosferze.

Tuż po otwarciu sesji Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś wraz ze swoim Zastępcą Iwoną Pulińską oraz Przewodniczącym Rady Gminy Niemce Sławomirem Mroczkiem wręczyli nagrody laureatom gminnego etapu XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ W trosce o nasze bezpieczeństwo”. Spośród 15 nagrodzonych prac, 12 weźmie udział w etapie powiatowym konkursu.

PROTOKÓŁ KOMISJI KONKURSOWEJ GMINNEGO  ETAPU XVIII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 2015/2016 POD HASŁEM „W TROSCE O NASZE BEZPIECZEŃSTWO”

Tego dnia pomiędzy głosowaniami nad istotnymi uchwałami dla naszej gminy miała miejsce jeszcze jedna ważna uroczystość. Panowie Ryszard Sosnowski, Krzysztof Chmielnik oraz Wiesław Sokołowski zostali odznaczeni Odznaką Brązową „Za Zasługi dla Sportu”. Wyżej wymienieni panowie przyczynili się do pierwszego tej rangi w naszej gminie sukcesu sportowego jakim było zdobycie przez Patryka Dziubę Mistrzostwa Polski w Podnoszeniu Ciężarów do lat 15. O tym wydarzeniu pisaliśmy na naszej stronie 13 października 2015 r.:

http://www.niemce.pl/aktualnosci/najsilniejszy-junior-w-polsce-pochodzi-z-niemiec.html

Uroczystej dekoracji odznakami w imieniu Ministra Sportu i Turystyki dokonał Wójt Krzysztof Urbaś.

Po zakończonych obradach odbyło się tradycyjne spotkanie przedświąteczne z udziałem Radnych, Sołtysów oraz zaproszonych gości, które modlitwą rozpoczął Proboszcz Parafii pw. św. Ignacego Loyoli w Niemcach – ks. Krzysztof Galewski.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90