Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Sesje Rady Gminy XIV sesja Rady Gminy Niemce

Sesje Rady Gminy

XIV sesja Rady Gminy Niemce

XIV sesja Rady Gminy Niemce

07.12.2015

30 listopada 2015 r. w sali konferencyjnej urzędu odbyła się XIV sesja Rady Gminy Niemce. Obrady otworzył Przewodniczący Rady Sławomir Mroczek. W sesji oprócz 14 radnych, co stanowiło wymagane quorum do podejmowania prawomocnych uchwał, udział wzięli m. in. Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś, Skarbnik Gminy Aneta Chałupczak, Dyrektor ZGK Marian Golianek, kierownicy referatów oraz Sołtysi miejscowości z naszej gminy.

Podczas obrad radni podjęli szereg istotnych uchwał, między innymi w sprawie przebudowy chodnika w Pryszczowej Górze, przebudowy dwóch dróg powiatowych przebiegających przez naszą gminę oraz wysokości stawek za wodę, ścieki czy podatek od środków transportowych.

Porządek obrad

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90