Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Od juniora do seniora Seminarium pt. "Żywieniowe aspekty...

Od Juniora do Seniora

Seminarium pt. "Żywieniowe aspekty zapobiegania chorobom serca"

Seminarium pt. "Żywieniowe aspekty zapobiegania chorobom serca"

22.11.2016

W ramach Programu Aktywizacji i Edukacji Lokalnej Mieszkańców Gminy Niemce „OD JUNIORA DO SENIORA”, Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś oraz Fundacja NASZA SAKIEWKA zapraszają serdecznie naszych mieszkańców 3 grudnia br. do szkoły w Jakubowicach Konińskich na seminarium szkoleniowe pt. "Żywieniowe aspekty zapobiegania chorobom serca". Zajęcia rozpoczną się o godz. 9.00.

Dzięki współpracy naszej gminy z Fundacją NASZA SAKIEWKA, a także Zakładem Dietetyki Klinicznej UM w Lublinie oraz Katedrą i Zakładem Fizjologii Człowieka UM w Lublinie seminarium szkoleniowe w Jakubowicach Konińskich będzie pierwszym z cyklu spotkań, poświęconych problematyce prewencji pierwotnej chorób układu krążenia (CHUK), połączonych z warsztatami dietetycznymi. Celem zajęć jest przekazanie wiedzy (część wykładowa), a także formowanie praktycznych umiejętności (część warsztatowa) w zakresie projektowania prozdrowotnego sposobu żywienia, zgodnego z aktualnym stanem wiedzy medycznej. Kolejne seminaria w innych miejscowościach naszej gminy planowane są na przyszły rok. O szczegółach poinformujemy pod koniec stycznia 2017 r.

Plan najbliższego spotkania na plakacie:« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90