Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Mecz Słodkich Serc - początek akcji...

Aktualności

Mecz Słodkich Serc - początek akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"

Mecz Słodkich Serc - początek akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"

28.11.2019

W czwartek, 21 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich odbył się w naszej mecz w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

Już po raz drugi w meczu wzięli udział nauczyciele oraz rodzice. Rywalizacja zakończyła się zwycięstwem nauczycieli, jednak to nie wynik meczu był najważniejszy, ale szczytny cel, który wszystkim przyświecał.

Biletem wstępu były słodycze. Dzięki wszystkim tym, którzy rozumieją i odczuwają potrzebę pomagania, udało się zebrać mnóstwo słodkości, które zostaną przekazane potrzebującym dzieciom i ich rodzinom.

Organizatorzy dziękują za wsparcie akcji: Wojewodzie Lubelskiemu Przemysławowi Czarnkowi, który objął nasz mecz honorowym patronatem oraz ufundował pamiątkowe puchary i medale dla zawodników, a także Wójtowi Gminy Niemce Krzysztofowi Urbasiowi, Zastępcy Wójta Henrykowi Smolarzowi, Dyrektorowi Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Arturowi Jaśkowskiemu, Radnemu Markowi Kluchowi oraz Sołtysom: Józefowi Wysokińskiemu i Grzegorzowi Jaśkowskiemu, który występował w podwójnej roli, także jako rodzic i kapitan drużyny rodziców.

Podziękowania należą się także wszystkim rodzicom i uczniom, którzy wypełnili po brzegi pudełka z darami i przyczynili się do tego, że święta dla wielu dzieci będą bardziej radosne. Uczestnicy wydarzenia pokazali, że razem można zrobić dużo dobrego!

Mecz był rozpoczęciem akcji w szkole, która będzie jeszcze trwała do 6 grudnia, zachęcamy do przynoszenia żywności.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90