Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

Aktualności

Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

22.11.2019

Ponad 30 zawodników stanęło do sportowej rywalizacji podczas Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego. Impreza odbyła się 13 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach w ramach programu Pingpongowe Marzenia z PSE, który rozwija talenty sportowe młodych tenisistów stołowych.

Zawody odbywały się w kilku kategoriach wiekowych. Głównym sponsorem cennych nagród: plecaków, toreb sportowych, pokrowców, rakietek był Polski Związek Tenisa Stołowego , Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Sieć Elektroenergetyczna.

Rodzinny Turniej był  okazją do zapoznania uczestników z formą prowadzenia zajęć i założeń Programu, a także do rodzinnej rywalizacji sportowej.  Każdy mógł stanąć przy stole do tenisa stołowego i spróbować tej formy aktywności fizycznej.

Na wydarzeniu obecni byli  przedstawiciele Polskich Sieci Elektroenergetycznych oraz  Jakub Bagiński z Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Program prowadzony jest przy udziale Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz dzięki Partnerowi Programu, Polskim Sieciom Elektroenergetycznym, operatorowi systemu przesyłowego energii elektrycznej w Polsce.

Wyniki:

  • I miejsce w kategorii dziewcząt klasa 6 i młodsze: ZUZANNA MAZUREK kl. 5d
  • I miejsce w kategorii chłopców klasa 6 i młodsi: KONRAD PLIWKA kl. 6d
  • I miejsce w kategorii dziewcząt klasa 7 i 8: NINA CABAN kl. 7a
  • I miejsce w kategorii chłopców klasa 7 i 8 : PIOTR WOLIŃSKI 8a

Gratulujemy!

 

Krzysztof Barszcz
szkolny koordynator projektu

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90