Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI ZAPROSZENIE: na Rodzinny Turniej...

Aktualności

ZAPROSZENIE: na Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego w Niemcach

ZAPROSZENIE: na Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego w Niemcach

12.11.2019

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Rodzinnym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbędzie się w najbliższą środę, 13 listopada, o godzinie 15:00 w Szkole Podstawowej im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach przy ul. Szkolnej 23. Turniej odbędzie się w ramach programu Pingpongowe Marzenia z PSE, który rozwija talenty sportowe młodych tenisistów stołowych.

 

 grafika

Rodzinny Turniej będzie okazją do zapoznania Państwa z formą prowadzenia zajęć i założeń Programu, a także do rodzinnej rywalizacji sportowej.  Każdy z uczestników będzie mógł stanąć przy stole do tenisa stołowego i spróbować tej formy aktywności fizycznej.

Udział w Turnieju mogą wziąć dzieci ze szkół podstawowych oraz ich opiekunowie. Na wydarzeniu obecni będą przedstawiciele Polskich Sieci Elektroenergetycznych oraz Polskiego Związku Tenisa Stołowego, którzy opowiedzą o założeniach i dotychczasowych sukcesach realizowanego Programu.

Zapisy do Turnieju prowadzone będą na miejscu w dniu wydarzenia. Turniej rozpocznie się o godzinie 15:00. Zaplanowano rywalizację w trzech kategoriach: dziewczęta, chłopcy oraz deble dziecko + rodzic. Dla zdobywców miejsc I – IV przewidziano nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników dyplomy za uczestnictwo w Turnieju.

Serdecznie zapraszamy do spotkania przy stole. 

Program prowadzony jest przy udziale Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz dzięki Partnerowi Programu, Polskim Sieciom Elektroenergetycznym, operatorowi systemu przesyłowego energii elektrycznej w Polsce.

plakat

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90