Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta...

Aktualności

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Niemce

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Niemce

26.08.2019

W sobotę, 3 sierpnia 2019 r. w Nasutowie odbyła się kolejna edycja turnieju piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Niemce. Organizatorem tegorocznych rozgrywek był KS Nasutów.

Podczas turnieju zmierzyły się cztery gminne drużyny: KS CIECIERZYN, DKS BŁĘKITNI DYS, GKS NIEMCE i KS NASUTÓW. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. W ostatecznym rozrachunku zawody zwyciężyła drużyna z Ciecierzyna.

Końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco:

I miejsce – KS Ciecierzyn

II miejsce – GKS Niemce

III miejsce – DKS Błękitni Dys

IV miejsce – KS Nasutów

Turniej zakończyła uroczystość wręczenia pucharów ufundowanych przez Wójta Gminy Niemce, które zostały wręczone kapitanom drużyn przez Zastępcę Wójta - Henryka Smolarza. 

Podczas turnieju odbył się również piknik rodzinny przygotowany dla mieszkańców Gminy Niemce. Kibice i zawodnicy mieli możliwość skosztować pysznych przysmaków ufundowanych przez Gospodarza Gminy. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych, którzy mogli wyszaleć się podczas gier i zabaw przygotowanych przez Fundację Instytut Aktywizacji i Rozwoju Społecznego.

Prezes KS Nasutów - Sławomir Berej składa serdeczne podziękowania za wsparcie w organizacji imprezy władzom Gminy Niemce oraz wolontariuszom Fundacji Instytut Aktywizacji i Rozwoju Społecznego.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90