Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Podsumowanie konkursu na Kartkę...

Aktualności

Podsumowanie konkursu na Kartkę Świąteczną „Wielkanoc 2019”

Podsumowanie konkursu na Kartkę Świąteczną „Wielkanoc 2019”

30.04.2019

26 kwietnia br. w Szkole Podstawowej w Nasutowie odbyło się uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego na Kartkę Świąteczną „Wielkanoc 2019”.

Główną nagrodę, w postaci upowszechnienia projektu w formie wydania kartki świątecznej z logo Gminy Niemce, która została rozesłana w imieniu Wójta Gminy Niemce Krzysztofa Urbasia i Przewodniczącego Rady Gminy Niemce marka Podstawki z życzeniami świątecznymi do mieszkańców gminy, wygrała praca Gabrieli Mączki, uczennicy kl. VII ze Szkoły Podstawowej w Nasutowie. Nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Niemce – akcesoria plastyczne, słodycze – wręczyli zwycięzcom konkursu: Zastępca Wójta Gminy Niemce Henryk Smolarz  oraz Anna Studzińska – Dyrektor Gminnego Ośrodka Administracyjnego Szkół w Niemcach. Podziękowania odebrali także nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursu. Pan Henryk Smolarz pogratulował zwycięzcom i podziękował wszystkim za udział, zachęcając tym samym do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

Uczestnicy spotkania podziwiali wystawę kartek biorących udział w konkursie. Dzieci dodatkowo za swój wysiłek włożony w przygotowanie prac konkursowych, nagrodzeni zostali słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez organizatorów konkursu- Szkołę Podstawową w Nasutowie.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90