Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Spotkanie Wielkanocne w Klubie Seniora

Aktualności

Spotkanie Wielkanocne w Klubie Seniora

Spotkanie Wielkanocne w Klubie Seniora

30.04.2019

Wspólne spotkanie klubowiczów z Niemiec w tak szczególnym czasie, jakim jest Wielkanoc, to dobra okazja do miłego spędzenia czasu. W czwartek 25 kwietnia 2019 r. w sali Klubu Seniora w Niemcach odbyło się spotkanie Wielkanocne dla członków Klubu Seniora.

Wszystkich przybyłych na świąteczny poczęstunek seniorów i gości przywitała p. Barbara Ściseł - kierownik OPS w Niemcach i złożyła życzenia. Szczególnie uroczystym akcentem spotkania była wizyta ks. Mirosława Skałbana - Proboszcza Parafii pw. Ignacego Loyoli w Niemcach, p. Henryka Smolarza  z-cy Wójta Gminy Niemce.

Spotkanie wielkanocne ksiądz proboszcz rozpoczął modlitwą i przekazał życzenia „Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzę wszystkim Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość...

W imieniu swoim oraz Wójta Krzysztofa Urbasia, Z-ca Wójta Gminy Niemce Henryk Smolarz przekazał wszystkim obecnym na spotkaniu życzenia: Pogody w sercu, radości, niech  dopisze wam zdrowie, siła i wszelka pomyślność, a chwile spędzone w Klubie Seniora przyniosą moc pozytywnych doświadczeń i emocji. Mając nadzieję, że wraz z Wielkanocą nadejdzie wiosenny optymizm, życzę by ta radość i słoneczna pogoda zagościły w Państwa sercach na dłużej, a energii i chęci do działania wystarczało na każdy dzień, który jest przed nami.

Spotkanie odbyło się w miłej, przyjaznej atmosferze. Wspólnie spędzone chwile minęły bardzo szybko. Na stole Znalazły się na nich tradycyjne potrawy świąteczne.

 

Barbara Ściseł
Kierownik OPS w Niemcach
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90