Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Kiermasz Wielkanocny Produktów...

Aktualności

Kiermasz Wielkanocny Produktów Regionalnych i Tradycyjnych

Kiermasz Wielkanocny Produktów Regionalnych i Tradycyjnych

27.03.2019

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie organizuje KIERMASZ WIELKANOCNY PRODUKTÓW REGIONALNYCH I TRADYCYJNYCH, który odbędzie się w dniach od 11 do 14 kwietnia 2019 roku w Lublinie.

Podczas organizowanego Festiwalu będzie możliwość degustacji i zakupów produktów żywnościowych oraz rękodzieła przez odwiedzających, a szczególnie tych poszukiwanych w okresie przedświątecznym. Wielkanocny Kiermasz Produktów Regionalnych i Tradycyjnych jest imprezą cykliczną i w tym roku odbędzie się po raz kolejny. W tegorocznym święcie wielkanocnych smakołyków będzie uczestniczyło jak zawsze wielu wystawców pochodzących z województwa lubelskiego. Podczas Festiwalu będzie można zaopatrzyć się zarówno w wyroby rękodzieła ludowego jak i zakupić upominki dla bliskich oraz wielkanocne potrawy i produkty żywnościowe. Bardzo ważne, że na naszym Festiwalu wystawiają się producenci, dlatego będzie można także bezpośrednio z nimi porozmawiać o tajnikach przygotowań świątecznych ozdób, czy potraw.
 
Udział w Kiermaszu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają wszystkim zakwalifikowanym uczestnikom domki / namioty wystawiennicze do sprzedaży i prezentacji swoich produktów. Podczas organizowanego przedsięwzięcia chcemy zapewnić odwiedzającym możliwość degustacji i zakupów produktów poszukiwanych w okresie przedświątecznym.

Osoba wystawiająca swój produkt spożywczy powinna posiadać aktualne badania zdrowotne wymagane przy kontakcie z żywnością. Proszę również o zwrócenie uwagi na właściwą, zgodną z wymaganiami sanitarnymi ekspozycję prezentowanych produktów. Jeżeli będą Państwo prowadzili sprzedaż swoich wyrobów, należy pamiętać o wymogach polskiego prawa z zakresu finansów i należytego dokumentowania prowadzonej sprzedaży, np. obowiązek posiadania kasy fiskalnej. Podczas udziału w imprezie promującej produkty wielkanocne prosimy także o estetyczne przygotowanie Państwa prezentacji. Kiermasz będzie odbywał się w godzinach od 11.00-18.00.

Zgłoszenie uczestnictwa należy przesłać na załączonym poniżej formularzu w terminie do dnia 28 marca 2019 roku, na adres e mail: pawel.chyba@lubelskie.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich, Lublin ul. M. Curie-Skłodowskiej 3 (pokój 607). Zgłoszenia dostarczone po terminie nie będą brane pod uwagę przy wyborze wystawców. Informujemy, że przysłanie przez Państwa zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do uczestnictwa w Kiermaszu, po zaakceptowaniu przez organizatorów.


W ZAŁĄCZENIU FORMULARZ UCZESTNICTWA W KIERMASZU.

LINK DO STRONY Z INFORMACJĄ:

HTTP://LUBELSKIE.KSOW.PL/NEWS/ENTRY/14249-OGLASZAMY-NABOR-WYSTAWCOW-NA-KIERMASZ-WIELKAN.HTML

 

Formularz zgłoszeniowy, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [295.38 KB]

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90