Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Spotkanie z okazji Dnia Kobiet w...

Aktualności

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w Niemcach

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w Niemcach

08.03.2019

W dniu wczorajszym w przeddzień Międzynarodowego Dnia Kobiet, z inicjatywy Wójta Gminy Niemce Krzysztofa Urbasia, w Gminnym Ośrodku Kultury w Niemcach odbyło się uroczyste spotkanie członkiń Kół Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy.

Na wstępie dzieci z Przedszkola Publicznego w Niemcach zaprezentowały krótki program artystyczny dla wszystkich zgromadzonych. Po występie głos zabrał Przewodniczący Rady Gminy Niemce Marek Podstawka, który w imieniu Wójta, a także własnym, podziękował wszystkim kobietom za ich aktywność i wkład w życie społeczne naszej gminy, pogratulował dotychczasowych sukcesów oraz życzył kolejnych w przyszłości. Do życzeń dołączyli się także obecni na sali Poseł do Parlamentu Europejskiego Krzysztof Hetman, Dyrektor Biura Energii Henryk Smolarz oraz Prezes Banku Spółdzielczego w Niemcach Zdzisław Siwek. Nie obyło się także bez gromkiego „Sto lat” odśpiewanego przez panów przy akompaniamencie kapel ludowych.

Oprócz życzeń każda z Pań otrzymała również różę i czekoladę. Prezentów było więcej, poseł Krzysztof Hetman osobiście wręczył wszystkim zgromadzonym kobietom torebkę z nasionami kwiatów, aby po wykiełkowaniu jak najdłużej cieszyły oczy naszych mieszkanek.

Uroczystość, już tradycyjnie uświetniły także dwa nasze zespoły ludowe: „Dysowiacy” i „Ciecierzyn”, z którymi wszyscy śpiewali znane piosenki ludowe.

Nie sposób przecenić roli kobiety w życiu społecznym i rodzinnym dlatego też wszystkim przedstawicielkom płci pięknej z naszej gminy pracownicy Urzędu Gminy Niemce składają najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90