Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI PGE Dystrybucja S.A. zawiadamia o...

Aktualności

PGE Dystrybucja S.A. zawiadamia o planowanych wyłączeniach prądu

PGE Dystrybucja S.A. zawiadamia o planowanych wyłączeniach prądu

28.12.2018

PGE Dystrybucja S.A. Oddział w Lublinie, realizując obowiązki nałożone prawem na Operatora Systemu Dystrybucyjnego Elektroenergetycznego powiadamia odbiorców z co najmniej pięciodniowym wyprzedzeniem o terminach i czasie planowanych przerw w dostarczaniu energii elektrycznej.

Informacje będą umieszczane stronie internetowej pod adresem http://pgedystrybucja.pl/.

Dodatkowo informacje dostępne są również pod numerem telefonu 991 w formie komunikatów głosowych. Dla większosci przypadków planowanych wyłączeń stosuje się również wywieszanie plakatów w terenie w miejscach zwyczajowo przyjętych.

PGE Dystrybucja S.A. rozpoczęła realizację zadania zmierzającego do indywidualnego powiadamiania odbiorców na telefony komórkowe o planowanych przerwach w dostarczaniu energii elektrycznej. Aktualnie jest możliwe indywidualne powiadamianie na adres e-mail poprzez zamówienie bezpłatnego newslettera z informacjami o planowanych wyłączeniach - poprzez wypełnienie krótkiego formularza dostępnego na stronie internetowej PGE Dystrybucja S.A. (link: https://pgedystrybucja.pl/wylaczenia/Newsletter-z-informacjami-o-wylaczeniach ).

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90