Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Finał akcji ,, Pomóż Dzieciom...

Aktualności

Finał akcji ,, Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"- ,,Mecz Słodkich Serc"

Finał akcji ,, Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"- ,,Mecz Słodkich Serc"

18.12.2018

13 grudnia 2018 r. w szkole podstawowej im . Joachima Lelewela odbył się finałowy mecz w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

W meczu wzięli udział nauczyciele oraz rodzice. Rywalizacja zakończyła się zwycięstwem rodziców, jednak to nie wynik meczu był najważniejszy, ale szczytny cel, który nam wszystkim przyświecał.

Biletem wstępu były słodycze. Dzięki wszystkim tym, którzy rozumieją i odczuwają potrzebę pomagania, udało się zebrać mnóstwo słodkości, które zostaną przekazane potrzebującym dzieciom i ich rodzinom.

Szkoła dziękuje za wsparcie akcji i przybycie zaproszonym gościom: Wojewodzie Lubelskiemu Przemysławowi Czarnkowi, który objął mecz honorowym patronatem oraz ufundował pamiątkowe puchary i medale dla zawodników, a także Wójtowi Gminy Niemce Krzysztofowi Urbasiowi, Zastępcy Wójta Gminy Niemce Iwonie Pulińskiej, dyrektorowi Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Arturowi Jaśkowskiemu, radnemu Markowi Kluchowi oraz wszystkim rodzicom i uczniom, którzy wypełnili po brzegi pudełka z darami i przyczynili się do tego, że święta dla wielu dzieci będą bardziej radosne.

Pokazaliśmy, że razem możemy zrobić dużo dobrego!

Materiał filmowy z TVP Lublin:

link do filmu

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90