Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Zaproszenie do udziału w Akcji...

Aktualności

Zaproszenie do udziału w Akcji ,,Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

Zaproszenie do udziału w Akcji ,,Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

10.12.2018

Biuro Organizacyjne Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę oraz Wojewoda Lubelski serdecznie zapraszają do wzięcia udziału, wraz z rodziną i przyjaciółmi, w tegorocznej Charytatywnej ,,Aukcji" Przedmiotów, organizowanej w ramach Akcji ,, Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę."

Aukcja odbędzie się 12 grudnia 2018 r., o godzinie 16.00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, przy ul. Spokojnej 4.

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w ,,Aukcji" mamy możliwość wsparcia dla potrzebujących pomocy najmłodszych mieszkańców naszego regionu. Wzorem lat ubiegłych ,,biletem wstępu" na aukcję będą słodycze. Wystawione w licytacji przedmioty będą do nabycia wyłącznie za ,,Dary Serca" - przede wszystkim w postaci artykułów spożywczych m.in. cukru, mąki, ryżu, oleju, kasz, słodyczy.

Pozyskane produkty trafią do dzieci wychowujących się w rodzinach wielodzietnych, niepełnych, będących w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej. Paczki przekazane zostaną także do dzieci z niepełnosprawnością, rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Każdy uczestnik ,,Aukcji" będzie mógł wylicytować m.in. książki, albumy, fotografie, płyty, maskotki przekazane przez znanych i lubianych artystów, sportowców oraz przedstawicieli władz administracji publicznej z terenu województwa i kraju.

Wszystkie wystawione przedmioty będzie można zobaczyć na stronie internetowej www.pdpz.pl oraz bezpośrednio w Sali Błękitnej LUW w dniu ,,Aukcji". Dary za wylicytowane przedmioty należy dostarczyć do magazynu Akcji w późniejszym terminie.

Wierzymy, że nasze wspólne zaangażowanie w Akcję ,,Pomóż Dzieciom Przetrwać zimę" sprawi, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla dzieci czasem radości i nadziei płynącej ze świadomosci, że mają przyjaciół, na których mogą liczyć w potrzebie.

 

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90