Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI II Turniej Mikołajkowy Nasutów Junior...

Aktualności

II Turniej Mikołajkowy Nasutów Junior CUP 2018 za nami

II Turniej Mikołajkowy Nasutów Junior CUP 2018 za nami

06.12.2018

II edycja turnieju mikołajkowego w którym rywalizują najmłodsi zawodnicy z naszego regionu za nami. Na starcie pojawiło się 12 drużyn podzielonych na dwie kategorie wiekowe. Łącznie w zawodach wzięło udział ok 120 zawodników, a najmłodsi dopiero co skończyli 6 lat.

Trybuna widowiskowa hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach zapełniła się szczelnie zarówno rodzicami zawodników, sympatykami piłki nożnej jak również przedstawicielami Gminy Niemce. Na miejscu pojawił się również Prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, który ufundował drobne upominki dla najlepszych zawodników Turnieju jak również zapewnił sędziów, którzy poprowadzili zawody. Zawodnicy w oczekiwaniu na swoje mecze uczestniczyli w grach i zabawach zorganizowanych przez Fundację Aktywizacji i Rozwoju Społecznego dzięki której wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki dla najbardziej wyróżniających się graczy. Świetna zabawa połączona ze sportową rywalizacją sprawiła wiele radości zarówno zawodnikom jak również kibicom i organizatorom turnieju. W tym roku królami zimy okazały się zespoły UKS Sławin Lublin oraz Orlika Lubartów. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. 

Pełne wyniki obu grup wiekowych w linku: http://klubsportowynasutow.futbolowo.pl/news/article/ii-turniej-mikolajkowy-nasutow-junior-cup-2018-za-nami

 

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90