Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI IV Gminny Konkurs Piosenki...

Aktualności

IV Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej „You Can Sing”

IV Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej „You Can Sing”

03.12.2018

W dniu 27 listopada w Szkole Podstawowej im. Twórców Ludowych Lubelszczyzny w Rudce Kozłowieckiej odbył się IV Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej „You Can Sing”. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Wójta Gminy Niemce.

W konkursie wzięli udział uczestnicy z klas IV-VIII ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Głównym sponsorem nagród był Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś. Dzięki wsparciu  Pani Anny Daszczyk oraz Rady Rodziców wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe, a podczas przerwy czekał na nich słodki poczęstunek.

Swoją obecnością zaszczyciła nas Iwona Pulińska - Zastępca Wójta Gminy Niemce, która w imieniu Wójta wręczyła nagrody główne. W rolę przewodniczącego jury wcieliła się Pani Anna Daszczyk.

Wysoki poziom uczestników konkursu świadczy o tym, że nasza młodzież lubi śpiewać i chętnie rozwija swoje umiejętności wokalne oraz językowe. W kategorii solistów bezkonkurencyjna okazała się uczennica Szkoły Podstawowej im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich. W kategorii duety serca publiczności oraz jury podbiły uczennice ze Szkoły Podstawowej im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, uczestnikom oraz opiekunom i serdecznie zapraszamy na kolejny konkurs.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90