Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Złote Gody 2018

Aktualności

Złote Gody 2018

Złote Gody 2018

18.10.2018

W sobotę, 13 października 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach obył się Jubileusz Złotych Godów zorganizowany dla par z terenu naszej gminy, które w tym roku obchodziły pięćdziesiątą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.

Uroczystość poprzedziła msza święta w intencji jubilatów, odprawiona przez obecnego proboszcza parafii p.w. św. Ignacego Loyoli w Niemcach ks. Mirosława Skałbana oraz emerytowanego proboszcza ks. Krzysztofa Galewskiego, który pod koniec  nabożeństwa wręczył małżonkom pamiątkowe dyplomy.

Dalsza część uroczystości odbyła się w Szkole Podstawowej w Niemcach. Na początku Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś w towarzystwie Przewodniczącego Rady Gminy Niemce Sławomira Mroczka, Zastępcy Wójta Iwony Pulińskiej oraz Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Doroty Gajo, w imieniu Prezydenta RP udekorował medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” pary z naszej gminy, które przeżyły razem 50 lat.

Jubilatom towarzyszyły: dzieci, wnuki, prawnuki, inni członkowie rodzin oraz przyjaciele. Wzniesiono toast szampanem, odśpiewano tradycyjne „Sto lat” , a wszyscy zgromadzeni poczęstowani zostali okolicznościowym tortem. Uroczystości uświetniły występy uzdolnionej młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Niemcach, Gminna Orkiestra Dęta oraz zespół ludowy ,,Ciecierzyn”.

Wszystkim jubilatom życzymy wiele lat w zdrowiu i wzajemnej miłości.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90