Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI XLV Sesja Rady Gminy Niemce

Aktualności

XLV Sesja Rady Gminy Niemce

XLV Sesja Rady Gminy Niemce

01.10.2018

W dniu 28 września 2018 r. na sali konferencyjnej Urzędu Gminy Niemce odbyła się XLV Sesja Rady Gminy Niemce.

Obrady otworzył Przewodniczący Rady Gminy Niemce Sławomir Mroczek. Oprócz radnych, na sali byli również Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś, Zastępca Wójta Gminy Niemce Iwona Pulińska, Skarbnik Gminy Niemce Aneta Chałupczak, dyrektorzy i kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych, Sołtysi oraz mieszkańcy naszej gminy.

Na wstępie Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś razem z Przewodniczącym Rady Gminy Niemce Sławomirem Mroczkiem oraz Dyrektorką Gminnego Ośrodka Kultury w Niemcach Bożeną Stępień wręczyli oficjalne podziękowania przedstawicielom sołectw i Kół Gospodyń Wiejskich za tegoroczne wieńce dożynkowe.

W dalszej części obrad Rada Gminy Niemce zajęła się pracą nad uchwaleniem szeregu istotnych uchwał dotyczących naszej gminy.

Porządek obrad na XLV Sesję Rady Gminy Niemce, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [140.50 KB]

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90