Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Słonik nadziei w przedszkolu w Nasutowie

Aktualności

Słonik nadziei w przedszkolu w Nasutowie

Słonik nadziei w przedszkolu w Nasutowie

24.09.2018

W poniedziałek 10 września 2018 r. oddział przedszkola w Nasutowie odwiedził Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś oraz ekipa Telewizji Lublin, realizująca program „Słonik nadziei”.

Wszyscy czekali na tę wizytę z niecierpliwością, dzieciom mocniej biły serca na myśl o odwiedzinach prawdziwej telewizji. Dla zaproszonych gości przedszkolaki przygotowały pokaz tańca, karate, zajęć logopedycznych oraz zabaw w języku angielskim.

Dzięki tej akcji charytatywnej to właśnie do dzieci z terenu naszej gminy trafiły dary od sponsora – firmy Agram z Lublina. Kiedy wniesiono prezenty i zaczęto je rozpakowywać na twarzach dzieci pojawiły się szerokie uśmiechy. Wśród darów znalazły się kredki, flamastry, farby, pędzle, nożyczki, kleje, papiery kolorowe, bibuły, brystole i wiele innych. Wzbogacą one kącik plastyczny, w którym dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale również nabywają i ćwiczą nowe umiejętności.

Obecny na spotkaniu inicjator akcji Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś podkreślił, iż jest to kolejny raz kiedy redaktor Grzegorz Kuna z TVP Lublin wraz z ekipą montażystów odwiedza gminę Niemce, dzięki czemu pomoc trafia do dzieci uczęszczających do placówek w naszym regionie.

Za podarunki oraz osobiste zaangażowanie darczyńców serdecznie dziękowała sponsorom oraz inicjatorom tej akcji dyrektor przedszkola Jolanta Sołtys oraz pracownicy. Dzięki tym prezentom wychowankowie będą mogli rozwijać talenty i realizować swoje pasje.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu:

obraz

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90