Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Udany start sztangistów GULKS Niemce

Aktualności

Udany start sztangistów GULKS Niemce

Udany start sztangistów GULKS Niemce

04.09.2018

Nasi sztangiści z sukcesami rozpoczynają nowy rok szkolny! W hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w sobotę 25 sierpnia 2018 r. odbył się XIII Międzynarodowy Turniej w Podnoszeniu Ciężarów Euro-Bug Pamięci Andrzeja Greszety.

Na pomoście pojawiło się ponad 50 zawodniczek i zawodników z 11 klubów województwa lubelskiego, nie zabrakło również sztangistów z ZSP w Niemcach. Tegoroczny turniej został rozegrany na wysokim poziomie, więc tym bardziej cieszą sukcesy naszych zawodników. W kategorii wagowej do 58 kg Karolina Targońska z kl. II TAK zajęła miejsce czwarte. Natomiast w kategorii do 63 kg na podium stanęły dwie nasze zawodniczki. Miejsce drugie zajęła Lidia Różyk z kl. IV TŻ, a miejsce trzecie wywalczyła Natalia Wypart z kl. II TŻ. W kategorii chłopców do 105 kg miejsce trzecie zajął Adam Urban z kl. I TI.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
Ryszard Sosnowski

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90