Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI XLIII Sesja Rady Gminy Niemce

Aktualności

XLIII Sesja Rady Gminy Niemce

XLIII Sesja Rady Gminy Niemce

11.07.2018

W piątek, 6 lipca 2018 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Niemce odbyła się XLIII Sesja Rady Gminy Niemce.

W obradach, które otworzył Przewodniczący Rady Gminy Sławomir Mroczek oprócz Radnych uczestniczyli również Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś, Skarbnik Gminy Aneta Chałupczak, Dyrektorzy i Kierownicy Jednostek Organizacyjnych Gminy oraz Sołtysi.

Na początku sesji odbyło się wręczenie nagród i dyplomów finalistom konkursu na Plakat z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Nagrody wręczyli: Wójt Gminy Niemce - Krzysztof Urbaś, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Niemce - Beata Zgierska oraz Anna Guz.

W dalszej części obrad radni podjęli szereg istotnych uchwał dotyczących naszej gminy, wśród których były między innymi:

  • Podjęcie uchwały w sprawie nadania imienia Szkole Podstawowej w Niemcach.
  • Podjęcie uchwały w sprawie powołania doraźnej Komisji Statutowej Rady Gminy Niemce.
  • Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia odstępstw od zakazu spożywania napojów alkoholowych w miejscach publicznych na terenie Gminy Niemce.

Ze względu na ogrom prac inwestycyjnych, realizowanych obecnie w naszej gminie, po zakończeniu sesji Radni i Sołtysi z Wójtem Krzysztofem Urbasiem na czele wyruszyli autokarem w teren aby naocznie zapoznać się ze stanem zaawansowania prac budowlanych w Gminie Niemce.

Porządek obrad na XLIII Sesję Rady Gminy Niemce, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [225.15 KB]

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90