Jesteś na: AKTUALNOŚCI Patrycja Powroźnik- zawodniczka GULKS...

Aktualności

Patrycja Powroźnik- zawodniczka GULKS Niemce Vice-Mistrzynią Polski

05.07.2018

Po zdobyciu srebrnego medalu w podnoszeniu ciężarów na Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS Zamościu, Patrycja ponownie staje na podium.

Na rozgrywanej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w podnoszeniu ciężarów do lat 17 w dn. 28.06-1.07.2018 r. w Piekarach Śląskich, zawodniczka startując w kategorii wagowej 58 kg i uzyskując wynik w dwuboju 139 kg wywalczyła ponownie medal srebrny.

Wspaniale zaprezentowały się również jej koleżanki klubowe, Karolina Targońska i Natalia Wypart, które startując w tej samej kategorii wagowej zajęły kolejno miejsca 6 i 7. Warto też nadmienić, że Klub GULKS Niemce zajął 17 miejsce w klasyfikacji klubowej w gronie startujących 70 klubów sportowych z całego Kraju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.