Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Gmina Niemce laureatem konkursu...

Aktualności

Gmina Niemce laureatem konkursu Kuriera Lubelskiego „Gmina na 6”

Gmina Niemce laureatem konkursu Kuriera Lubelskiego „Gmina na 6”

28.05.2018

W czwartek, 24 maja 2018 r. Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś odebrał z rąk Wicemarszałka Województwa Lubelskiego Grzegorza Kapusty i Redaktor Naczelnej Kuriera Lubelskiego Sylwii Szewc-Koryszko wyróżnienie i nagrodę główną w konkursie „Gmina na 6” w kategorii: Gmina przyjazna mieszkańcom.

Celem konkursu organizowanego przez redakcję w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego było wyłonienie i wyróżnienie najlepszych gmin na Lubelszczyźnie – najbardziej przyjaznych mieszkańcom, turystom, inwestorom oraz środowisku. Kapituła złożona z ekspertów, przedstawicieli urzędu marszałkowskiego, organizacji otoczenia biznesu i mediów przyznała w czterech kategoriach w sumie 6 nagród głównych. Wśród najlepszych znalazła się także Gmina Niemce.

Podczas czwartkowej, uroczystej gali, która odbyła się w Dworze Anna w Jakubowicach Konińskich Kolonii, statuetkę z tytułem „Gmina na 6” w kategorii Gmina przyjazna mieszkańcom oraz voucher na kampanię promocyjną gminy w mediach, Wójt Krzysztof Urbaś odebrał osobiście.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90