Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI III Przedszkolny Turniej o Puchar...

Aktualności

III Przedszkolny Turniej o Puchar Kubusia Puchatka

III Przedszkolny Turniej o Puchar Kubusia Puchatka

24.05.2018

18 maja 2018 r. w ZPO w Dysie pod honorowym patronatem Wójta Gminy Niemce Krzysztofa Urbasia odbył się III Przedszkolny Turniej o Puchar Kubusia Puchatka, przeznaczony dla Przedszkoli z terenu gminy Niemce.

W rywalizacji wzięło udział 18 dzieci z 6 placówek: ZPO w Ciecierzynie, Oddział Przedszkolny w Rudce Kozłowieckiej, Oddział Przedszkolny w Jakubowicach Konińskich, Oddział Przedszkolny w Krasieninie, ZPO w Dysie z oddziałem zamiejscowym w Nasutowie. Całą uroczystość rozpoczęło oficjalne przywitanie gości przez Wójta Gminy Niemce oraz Panią Dyrektor ZPO w Dysie.

Wszystkie drużyny uczestniczyły w sześciu ciekawych konkurencjach, w których dzieci musiały wykazać się różnymi umiejętnościami. Następnie odbyła się wspólna zabawa taneczno – ruchowa ze wszystkimi dziećmi, ich opiekunami i rodzicami. Podczas przerwy dzieci otrzymały różne smakołyki. Turniej zwieńczyło rozdanie pucharów, dyplomów i upominków dla wszystkich uczestników. Wynik nie był ważny, liczyła się dobra zabawa. Radosna atmosfera panowała przez cały dzień.

Zapraszamy za rok!

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90