Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Szkoła Podstawowa w Nasutowie prosi o...

Aktualności

Szkoła Podstawowa w Nasutowie prosi o głosy!

Szkoła Podstawowa w Nasutowie prosi o głosy!

16.05.2018

Wszystkich naszych mieszkańców oraz sympatyków Szkoły Podstawowej w Nasutowie serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się na stronie NIVEA.PL i głosowania w akcji "Podwórko Talentów Nivea" na szkołę w Nasutowie.

Po ogromnych sukcesach akcji Podwórka NIVEA w poprzednich latach, w tym roku po raz kolejny firma pragnie rozwijać talenty dzieci oraz zachęcać je do ruchu i integracji. Właśnie dlatego zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, NIVEA wybuduje kolejne 20 Podwórek Talentów NIVEA, łącząc w niepowtarzalny sposób zabawę z nauką.

W 2015 roku Szkoła Podstawowa w Krasieninie brała udział w programie „Podwórko NIVEA”. Wtedy niestety nie udało się zebrać odpowiedniej liczby głosów. Może tym razem uda nam się wspólnie wygrać Podwórko dla szkoły w Nasutowie.

Żeby oddać głos należy zarejestrować się podając swój adres e-mail, następnie potwierdzić link aktywacyjny znajdujący się na skrzynce e-mail i głosować. TO NIC TRUDNEGO !!!  Dziennie można oddać tylko jeden głos  dlatego też BARDZOOO prosimy o wsparcie.

Poniżej zamieszczamy link do strony z głosowaniem:

https://podworko.nivea.pl/glosuj

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90