Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI IV Międzynarodowe Mistrzostwa Piłki...

Aktualności

IV Międzynarodowe Mistrzostwa Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Lubelskiego

IV Międzynarodowe Mistrzostwa Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Lubelskiego

18.04.2018

W sobotę 21 kwietnia 2018 w Niemcach najlepsze drużyny z Powiatu Lubelskiego zmierzą się z zaprzyjaźnionymi ekipami z Ukrainy podczas kolejnej edycji Międzynarodowego Turnieju drużyn amatorskich w Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Lubelskiego.

W marcu podczas rozgrywek udało się wyłonić najlepsze zespoły siatkarskie z terenu Powiatu Lubelskiego, które zmierzą się pod siatką z reprezentantami ukraińskich rejonów - Korca oraz Pustomyty. Walka będzie z pewnością zacięta. Zespoły z Ukrainy już trzykrotnie odniosły zwycięstwo i deklarują, że i tym razem przyjeżdżają po puchar.

W zawodach, oprócz wspomnianych zespołów z Ukrainy, swoich sił spróbują ekipa: OSP Krasienin, KS Garbów, Powiatu Lubelskiego, Rondo Wysokie – zdobywca I miejsca
w turniejach eliminacyjnych.

Sobotni Turniej rozpoczyna się o godzinie 9:00 w Sali Gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach przy ulicy Różanej 8. Oprócz statuetki na najlepszego zawodnika planujemy rozstrzygnąć eliminacje na najlepszego atakującego w konkursie „wbijanie gwoździa.

Jak pokazały poprzednie edycje Turniej cieszy się dużym zainteresowaniem wśród społeczności lokalnej, dlatego i tym razem zapraszamy serdecznie do aktywnego kibicowania.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90