Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI GKS Niemce otrzymał grant finansowy

Aktualności

GKS Niemce otrzymał grant finansowy

GKS Niemce otrzymał grant finansowy

21.03.2018

Z przyjemnością informujemy, że Gminny Klub Sportowy „Niemce” otrzymał wsparcie finansowe na organizację wydarzenia o charakterze sportowo-rekreacyjnym . Uroczystość wręczenia umów i powierzenia grantów odbyła się 15 marca 2018 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lublinie.

Wsparcie finansowe, za pośrednictwem LGD „Kraina wokół Lublina” zostało wręczone 11 podmiotom ( gł. stowarzyszeniom i klubom sportowym), w tym klubowi GKS Niemce.  Realizacja grantu odbywa się w ramach projektu grantowego „ Imprezy i wydarzenia sportowo-rekreacyjne promujące obszar Lokalnej strategii Rozwoju LGD „ Kraina wokół Lublina”. Wydarzenie sportowe, na które GKS Niemce otrzymał fundusze, odbędzie się w Niemcach, w terminie od 1 kwietnia do 31 sierpnia 2018 roku. O planach i przygotowaniach do realizacji imprez będziemy informować na bieżąco.
 
Wszelkie informacje na temat wydarzeń realizowanych w ramach projektów grantowych można znaleźć pod linkiem: http://www.krainawokollublina.pl/index.php/projekty-grantowe
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90