Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI III Gminny Turniej Unihokeja w ZPO w...

Aktualności

III Gminny Turniej Unihokeja w ZPO w Dysie

III Gminny Turniej Unihokeja w ZPO w Dysie

01.03.2018

23 lutego 2018 r. uczniowie klas IV – VII szkół podstawowych Gminy Niemce mieli okazję sprawdzić swoje sportowe umiejętności na III Gminnym Turnieju Unihokeja w Zespole Placówek Oświatowych w Dysie.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonali wspólnie Wójt Gminy Niemce  Krzysztof Urbaś, który objął imprezę honorowym patronatem oraz Dyrektor Jolanta Sołtys, gospodyni spotkania.
 
W sali gimnastycznej stawiły się drużyny reprezentujące Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie, Zespół Placówek Oświatowych w Dysie, Szkołę Podstawową w Jakubowicach Konińskich, Szkołę Podstawową w Nasutowie, Szkołę Podstawową w Niemcach i Szkołę Podstawową w Rudce Kozłowieckiej.
Wszystkie drużyny reprezentowały wysoki poziom. Mimo, iż nie brakowało emocji, turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze, wszyscy cieszyli się grą, a wynik był sprawą drugorzędną.
Zwycięzcą tegorocznego turnieju okazała się drużyna z ZPO w Dysie, która w finale pokonała zawodników z ZPO w Ciecierzynie. Trzecie miejsce zajęli reprezentanci SP w Jakubowicach Konińskich.
 
Wszystkim serdecznie gratulujemy!
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90