Jesteś na: AKTUALNOŚCI Powiatowe rozgrywki w piłce siatkowej

Aktualności

Powiatowe rozgrywki w piłce siatkowej

27.02.2018

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach w ubiegłym tygodniu był gospodarzem rozgrywek w piłce siatkowej dla szkół podstawowych z terenu powiatu lubelskiego.

W środę 14 lutego po raz szósty został rozegrany Gminny Turniej w piłce siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSP w Niemcach, połączony z eliminacjami do Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Pierwsze miejsce w Turnieju zajęły dziewczęta z ZPO z Ciecierzyna , uzyskując tytuł Mistrzyń Gminy Niemce na rok szkolny 2017/18. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z SP w Krasieninie, a trzecie ze SP w Niemcach.

Dwa dni później na sali sportowej ZSP w Niemcach odbyły się półfinały Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęły dziewczęta z ZPO w Ciecierzynie i wywalczyły awans do Finału  Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Drugie miejsce zajęły dziewczęta ze SP w Pliszczynie, a trzeciez SP w Przybysławicach. W kategorii chłopców najlepszym zespołem okazała się SP w Pliszczynie. Drugie miejsce zajęli chłopcy z SP w Krasieninie a trzecie SP z Garbowa. Sędzią zawodów był Ryszard Sosnowski, nauczyciel ZSP w Niemcach.