Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Ferie zimowe w Stowarzyszeniu...

Aktualności

Ferie zimowe w Stowarzyszeniu Społeczna Inicjatywa Krasienina

Ferie zimowe w Stowarzyszeniu Społeczna Inicjatywa Krasienina

22.02.2018

W Stowarzyszeniu Społeczna Inicjatywa Krasienina i Okolic im. Ireny Kosmowskiej odbyły się feryjne warsztaty pełne wrażeń kulinarnych i artystycznych.

Już w pierwszym tygodniu wypoczynku dzieci i młodzież miała okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnych, na których własnoręcznie przygotowywali pizze, począwszy od zaczynu drożdżowego. Wszystko odbywało się w miłej atmosferze, a warsztaty zakończyła degustacja przepysznych wypieków. Nad pracami kulinarnymi i porządkowymi czuwały Panie Małgorzata Guz oraz Anna Guz. Po twórczych warsztatach uczestnicy resztę dnia spędzili na wspólnych rozmowach i zabawach przy muzyce. Wśród wielu atrakcji można było wziąć udział w karaoke, zagrać w krzesełka i zatańczyć belgijkę. Opiekę nad młodzieżą zapewnili Państwo Agata i Piotr Jońscy.
 
Placówka zorganizowała również warsztaty ogólnodostępne dla dzieci ,,Malowania ceramiki”, w które bardzo chętnie i aktywnie włączyły się dzieci i młodzież. Warsztaty poprowadził Pan Piotr Joński z pomocą Pani Agaty Jońskiej i Pani Anny Guz. Pan Piotr zapewnił nieodpłatnie materiały ceramiczne oraz materiały pomocnicze. Bardzo dziękujemy Panu Piotrowi za ten piękny gest oraz poświęcony czas, a wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknych prac.
 
Prezes Stowarzyszenia Beata Zgierska

 

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90