Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Noworoczne Spotkanie Kół Gospodyń...

Aktualności

Noworoczne Spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich

Noworoczne Spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich

12.02.2018

26 stycznia 2018 roku w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Niemcach odbyło się Noworoczne Spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Niemce.

Spotkania takie, w naszej gminie, odbywają się co roku. Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś podziękował Paniom za kultywowanie tradycji oraz za działalność na rzecz społeczności lokalnej w ramach struktur KGW, życząc wiele zdrowia i pomyślności.
W części artystycznej wystąpiły Zespoły Ludowe z terenu naszej gminy: ”Dysowiacy” i ”Ciecierzyn” a tuż po nich  uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Rudce Kozłowieckiej, którzy zaprezentowali Jasełka. Spotkanie odbyło się w świątecznej atmosferze. Goście z zachwytem przyglądali się występom artystycznym.

Na zaproszenie Wójta Gminy Niemce Krzysztofa Urbasia uroczystość swoją obecnością uświetnili: Przewodniczący Rady Gminy Niemce Sławomir Mroczek, Dyrektor Regionalnego Biura Energii Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie Henryk Smolarz, Prezes Banku Spółdzielczego w Niemcach Zdzisław Siwek, Prezes Gminnej Spółdzielni Rolniczo- Handlowej ”Samopomoc Chłopska” w Niemcach Wiesława Szkutnik.
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90