Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Przepiękne jasełka w wykonaniu dzieci...

Aktualności

Przepiękne jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży z Krasienina

Przepiękne jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży z Krasienina

10.01.2018

W niedzielę, 7 stycznia br. w kościele parafialnym w Krasieninie, zespół dziecięco-młodzieżowy, działający przy Stowarzyszeniu Społeczna Inicjatywa Krasienina i Okolic im. Ireny Kosmowskiej zaprezentował jasełka Bożonarodzeniowe. Przedstawienie zostało przygotowane przez Państwa Agatę i Piotra Jońskich, a piękną scenografię i stroje wykonała młodzież i ich rodzice pod opieką Pani Anny Guz .

W kościele parafialnym zespół zaprezentował pełną wersję przedstawienia, natomiast wersję skróconą mogli podziwiać uczestnicy i widzowie VIII Diecezjalnego Przeglądu Jasełek w Niemcach. Młodzież tradycyjnie sama gra na instrumentach i śpiewa, również na głosy. Z roku na rok występy są coraz piękniejsze i bardziej ambitne, a co za tym idzie wymagające coraz więcej godzin ciężkiej pracy i zaangażowania. Dlatego cieszymy się, że uczniowie Szkoły w Krasieninie są tak niezwykle pracowici, zdolni i chętni do pracy na zajęciach pozaszkolnych.

Tak wspaniałych efektów pracy naszej młodzieży nie byłoby, gdyby nie przychylności Proboszcza Parafii Krasienin, Wójta Gminy Niemce, Dyrekcji Szkoły oraz wsparcia wszystkich członków Stowarzyszenia i rodziców.

Mamy nadzieję, że uczniom i ich opiekunom pracujących w formie wolontariatu nie zabraknie sił i pomysłów, aby mimo trudności dnia codziennego nadal uczestniczyć w życiu społecznym i religijnym lokalnej społeczności.

Prezes Stowarzyszenia
Beata Zgierska

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90