Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Audycja Radia Lublin na żywo z Klubu...

Aktualności

Audycja Radia Lublin na żywo z Klubu Seniora w Niemcach

Audycja Radia Lublin na żywo z Klubu Seniora w Niemcach

13.12.2017

W każdy czwartek tuż po godzinie 19-tej Polskie Radio Lublin emituje program na żywo pt. „Piękne Życie”, którego tematem przewodnim są różne aspekty życia seniorów w naszym społeczeństwie. W ubiegłym tygodniu, 7 grudnia 2017 r. audycja była realizowana w Klubie Seniora w Niemcach.

W programie została przedstawiona działalność naszych seniorów, dzięki którym w tym roku zostaliśmy wyróżnieni w konkursie „Gmina Przyjazna Seniorom”. O swojej aktywności i osiągnięciach opowiedziały członkinie klubu i seniorki z zespołu Dysowiacy. W audycji wzięły również udział osoby odpowiedzialne za politykę senioralną w naszej gminie czyli Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Niemcach Bożena Stępień, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemcach Renata Antoszek oraz Barbara Zuń specjalista pracy socjalnej z Ośrodka Pomocy Społecznej w Niemcach.

Jeżeli nie mieli Państwo możliwości wysłuchania programu w ubiegły czwartek na żywo, to zapraszamy na stronę internetową radia, gdzie jest zamieszczone nagranie z audycji.

https://radio.lublin.pl/news/piekne-zycie-1926582
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90