Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Apel o pomoc rzeczową dla pogorzelców...

Aktualności

Apel o pomoc rzeczową dla pogorzelców z naszej gminy.

Apel o pomoc rzeczową dla pogorzelców z naszej gminy.

17.11.2017

Szanowni Państwo, zwracamy się z apelem o udzielenie pomocy rodzinie poszkodowanej w wyniku pożaru, który miał miejsce w środę 15 listopada 2017 r. Rodzina została pozbawiona możliwości zamieszkiwania w budynku, którego wnętrze spłonęło wraz ze sprzętem gospodarstwa domowego oraz rzeczami codziennego użytku.

Z uwagi na konieczność przeprowadzenia kapitalnego remontu w budynku, gorąco apelujemy i prosimy wszystkich, którzy chcą i mają możliwość udzielenia pomocy poszkodowanym o wsparcie w postaci: piachu, cementu, płyt karton-gips, terakoty, 3 okien, sprzętu AGD oraz mebli.

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Niemcach pod numerem telefonu 81 756 22 11.

(fot. Pixabay)

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90