Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI ZAPROSZENIE: na Forum Przedsiębiorców...

Aktualności

ZAPROSZENIE: na Forum Przedsiębiorców Polska - Ukraina

ZAPROSZENIE: na Forum Przedsiębiorców Polska - Ukraina

10.10.2017

Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś serdecznie zaprasza przedsiębiorców z terenu naszej gminy zainteresowanych ewentualną współpracą z przedstawicielami biznesu z Ukrainy na Forum Przedsiębiorców Polska – Ukraina, które odbędzie się 20 października 2017 r. w „Dworze Anna” w Jakubowicach Konińskich Kolonia o godz. 16.00.

Wiosną br. nasza gmina nawiązała kontakt z ukraińską Gminą Sokolniki. Oba nasze samorządy są zainteresowane podpisaniem umowy partnerskiej w celu wzajemnej współpracy na wielu płaszczyznach. Do tej pory oficjalne delegacje spotykały się już dwukrotnie, a w ramach współpracy kulturalnej, w sierpniu na gminnych dożynkach zaprezentował się Narodowy Zespół Bandurzystek „Dywostruny”.

Nasze wspólne działania chcemy również realizować na płaszczyźnie gospodarczej. Z tego też powodu w piątek 20 października organizujemy Forum Przedsiębiorców Polska – Ukraina, które odbędzie się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego oraz przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. Wydarzenie jest wspófinansowane ze strony Województwa w ramach realizacji projektu pt. „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014 – 2020”. Spotkanie ma na celu wspieranie rozwoju gospodarczego obu naszych gmin poprzez stworzenie przyjaznej atmosfery dla biznesowych kontaktów polsko-ukraińskich, jak również zintegrowanie lokalnego środowiska przedsiębiorców.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia pod nr tel. 81 460 34 67 lub e-mai: brzozowski.grzegorz@niemce.pl

logotypy

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90