Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Kolejne podium dla Zespołu Wokalno -...

Aktualności

Kolejne podium dla Zespołu Wokalno - Instrumentalnego z Krasienina

Kolejne podium dla Zespołu Wokalno - Instrumentalnego z Krasienina

01.06.2017

Miło nam poinformować, że Zespół Wokalno-Instrumentalny działający przy Stowarzyszeniu im. I. Kosmowskiej zajął II miejsce na XXII Festiwalu Pieśni Religijnej "Ave Maryja" w Garbowie-Cukrowni. Zespół prowadzony jest przez Państwa Agatę i Piotra Jońskich.

W zmaganiach konkursowych wzięła również udział grupa "Raduj się" pod przewodnictwem pani Moniki Prus. W konkursie wojewódzkim w Garbowie-Cukrowni wzięło udział łącznie 23 Zespoły z rożnych województw.
 
 
Jest to już trzeci w tym roku znaczący sukces dzieci i młodzieży doskonalących swoje umiejętności w Ludowym Domu Strażaka w Krasieninie. Przypominamy, że w styczniu tego roku dzieci zajęły III miejsce w Diecezjalnym przeglądzie jasełek i grup kolędniczych w Niemcach oraz w maju pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Pieśni Maryjnej "Święty to mój przyjaciel".

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i prowadzącym sukcesów. Dziękujemy rodzicom, władzom Gminy oraz wszystkim członkom Stowarzyszania za wsparcie materialne, za obecność oraz wszelką pomoc umożliwiającą działanie obu grup.
 
Prezes Stowarzyszenia
Beata Zgierska
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90